: 737 836 585 : [email protected]

Servis Elektro Kohout

Vážení zákazníci, vítáme Vás na stránkách našeho servisu.

Nabízíme opravy široké škály spotřebičů blíže upřesněných v záložce "Servis", montáž a v určitých případech demontáž spotřebičů v záložce "Montáž". Pracujeme také s elektrospotřebiči, které jsou uvedeny v záložce "Elektro montáž" a nabízíme možnost pravidelné kontroly u spotřebičů v záložce "Pravidelná kontrola". Nevíte-li si rady, neváhejte nás kontaktovat v záložce "Dotaz", nebo na kontaktní údaje v záložce "Kontakt".

Aktuality

Nově zavedená služba-možnost zaslání spotřebič k opravě dopravcem.Tato služba se týká jen spotřebičů menších rozměrů ,tedy např. vysavače,remosky,atd. Pokud se rozhodnete nám spotřebič zaslat k opravě je nutné nás předem o tom informovat prostřednictvím objednávky na našich stránkách a do okénka Poznámka uvézt –zasláno daným přepravcem.Poté co nám bude spotřebič doručen Vás budeme podle zvolených možností informovat o nasledujícím:jaká je závada spotřebiče,jak bude asi dlouho oprava trvat a jaká bude předběžná cena opravy.Po dokončení opravy Vás opět zkontaktujem s informací o dokončení opravy.Poté Vám bude spotřebič zpětně zaslán na vaši adresu.Jelikož spotřebiče jsou dnes vyráběny z lehkých a křehkých materiálů je dobré pamatovat na pojištění při dopravě.Dopravce Vám tedy při poškození zásilky vyplatí náhradu za poškození spotřebiče.Za poškozené spotřebiče při dopravě neneseme žádnou zodpovědnost.
Investovali jsme do nového vzhledu našich internetových stránek, současně doufáme že jsou přehledné a snadné k užití pro vás, naše zákazníky.